Yayıncılık sektörünün yeni markası olan Onadım Yayıncılık, sektöründeki elde edilen tecrübeleri özümseyerek yenilikçi vizyonu ve pedagojik eğitim anlayışıyla öğrencileri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için kurulmuştur. 21. yüzyılda değişen ve gelişen teknoloji, eğitim ve öğretim programlarında da değişimi beraberinde getirmiştir. Geleneksel eğitim yöntemleri yerine çağdaş eğitim yöntemlerini benimsemiştir. Bizler de bu amaç doğrultusunda Onadım Yayıncılık olarak yeni yayınlarımızla karşınızdayız.

5, 6, 7 ve 8. sınıf okula yardımcı; LGS ve YKS sınavına hazırlık kitaplarımızla Türkiye genelindeki bayilerimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Onadım Yayıncılık kitaplarını dijital ortamda kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

www.10lineadim.com sitesi üzerinden üye olarak Onadım Yayıncılık'ın online kütüphanesine ve kitapların soru çözüm videolarına ulaşabilirsiniz.

Mobil marketlerden indireceğiniz Online Adım Öğrenci uygulamasıyla soru çözüm videolarına ulaşabilir, Online Öğretmen uygulamasıyla online kütüphaneye ve Online Optik uygulamasıyla testleri anında değerlendirmenizi sağlayan optik uygulamasını mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.  

Onadım Yayıncılık var Sorun Yok!